Dodacie podmienky

V súčasnej situácii ovplyvnenej koronavírusom COVID-19 sa môže stať, že vybavenie objednávky bude trvať trochu dlhší čas (o max. 1-2 pracovné dni) ako je obvyklé a uvedené nižšie.

SPS - rýchle dodanie kuriérom na akúkoľvek adresu v rámci SR

Objednávky na tovar, ktorý je dostupný skladom, štandardne distribuujeme ešte v ten istý pracovný deň ak bola objednávka vytvorená do 15:00. Dodanie na adresu potom závisí od kuriérskej služby, zväčša je to však hneď v nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Tovar, ktorý je označený ako momentálne nedostupný, je možné objednať, pričom jeho doba dodania je obvykle do jedného týždňa. Po vytvorení objednávky budete bližšie informovaný o približnom čase doručenia tovaru.

Cena za dodanie kuriérom SPS je 3,70 € s DPH a v prípade platby na dobierku je cena 4,70 € s DPH.

Slovenská pošta

Objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty distribuujeme 2-3x do týždňa, v závislosti od počtu objednávok. Dodanie tovaru tak môže trvať dlhší čas ako pri preprave kuriérom.

Tovar, ktorý je označený ako momentálne nedostupný, je možné objednať, pričom jeho doba odoslania je obvykle do jedného týždňa. Po vytvorení objednávky budete bližšie informovaný o približnom čase odoslania tovaru.

Cena za dodanie prostredníctvom Slovenskej pošty je 2,12 € s DPH a v prípade platby na dobierku je cena 3,56 € s DPH.

Zahraničie

Tovar do zahraničia posielame výlučne Poštou a riadi sa rovnakými pravidlami ako pri odosielaní tovaru Slovenskou poštou.

Cena za dodanie do zahraničia závisí od krajiny dodania a bude zobrazená v nákupnom košíku po zvolení krajiny dodania.

V prípade, že si želáte objednávku pozdržať, alebo odoslať neskôr ako by sme ju štandardne odoslali, stačí nám to uviesť do poznámky pri vytváraní objednávky.


Porovnať